Daugiasluoksnė serverio architektūra >>

Daugiasluoksnė programos serverio architektūra suteikia galimybę tobulinti programą atskirų sluoksnių lygmenyse. Leidžia lengvai ir greitai vystyti duomenų atvaizdavimo sluoksnius „interfeisus“, nekeičiant programos karkaso (verslo logikos ir duomenų saugojimo sluoksnių) bei įgalina pigiai ir greitai įsisavinti naujas technologijas: Windows, Web, Mobile.

Situacija be

Programa neturinti daugiasluoksnės architektūros nors ir naudojanti Client – server duomenų bazę negali būti vystoma  atskiru sluoksniu . Programos tobulinimas dvigubina, trigubina programos vystymo kaštus ir laiką. Vartotojams vėluoja naujos technologijos (WEB, Mobile) arba jos nekuriamos iš viso.

Situacija su

Daugiasluoksnė client-serverio technologija leidžia sukūrus verslo logikos ir duomenų sluoksnius duomenų atvaizdavimo  sluoksnį vystyti atskirai ir greitai. Taip sutaupomi milžiniški kaštai ir suteikiama klientams galimybė dirbti  Windows, web, mobile duomenų atvaizdavimo terpėse vienu metu su ta pačia duomenų baze. WEB ir Mobile duomenų terpės leidžia pritraukti darbuotojams dirbti su savo klientus bendradarbiauti 24×7. Tai milžiniškas veiklos efektyvumo ir klientų poreikių tenkinimo pranašumas. Daugiasluoksnė Skaita serverio technologija leidžia pigiai ir greitai įsisavinti naujas technologijos (windows , web ir mobile) ir jų pagalba aplenkti konkurentus. 

Posted in: EUROSKAITA technologijų galia: