Naujausios technologijos >>

 

Pasitelkdami naujausias technologijas sukūrėme sparčiai ir lanksčiai veikiančią bei vartotojui draugišką aplinką („interfeisą“) – „SPARTUS KLIENTAS“. Tai šiuolaikiškas Mobilus ir WEB sprendimas efektyvesniam darbui, išsaugantis savyje vertingus pamatinius „EuroSkaita“ programos sluoksnius: duomenų bazes ir verslo logiką.

- Programos turi veikti WEB ir mobiliuose renginiuose.
- Garantuoti investicijų į VVS saugą: naujos programų versijos turi išsaugoti senų versijų individualius sprendimus.
- Individualios klientų aplikacijos turi būti kuriamos greičiau, naudojant paprastesnius ekranus bei subalansuotą, tik darbo vietai aktualų duomenų kiekį.
- Atskiros programos turi greitai keistis duomenimis su pagrindine verslo duomenų sistema, kitomis verslą supančiomis programomis: VMI portalai, Tiekėjų duomenys, Elektroninės parduotuvės, naudodamos web servisus.
- Nauja technologija kuriamos programos turi išsaugoti Prototechnikos darbuotojų ir 1000 klientų per 29 metų sukurtas, ištestuotas sistemas.

 

Be to, UAB „Prototechnika“ pirmoji Lietuvoje sukūrė SaaS - Software as a Service - principu paremtus produktus verslui, kai kuriama programinė įranga ne parduodama, bet teikiama klientams kaip naudojama paslauga: tai Skaita IntelegentNetSkaita, DVVDPort. Šie produktai didina mūsų pasiūlymų spektrą – dabar mes galim klientams pasiūlyti ne tik savo sukurtą programinę įrangą, bet ir programų naudojimosi paslaugas.

Klientams, naudojantiems SaaS principu veikiančią programinę įrangą, nereikia papildomų investicijų į techniką bei naujas technologijas. Jie gali naudotis šia paslauga nesirūpindami programos atnaujinimais ar priežiūra; jie gali sėkmingai dirbti neturėdami įmonėje IT skyriaus bei sudėtingos įrangos.

Posted in: EUROSKAITA technologijų galia: