Vaizdo pristatymai

  1. Patogus pardavimo įvedimas.
  2. Išlaidų dokumentų įvedimas ir automatinis atidėtų nurašymų sukūrimas.
  3. Galimybė vienai sąnaudų sąskaitai priskirti keletą išlaidų straipsnių.
  4. Greitas kasos pajamų orderio sukūrimas įvedus pardavimo operaciją.
  5. Automatinis operacijų sukūrimas pagal sutartis
  6. Verslo pjūvių naršyklė
  7. Ataskaita “Faktiniai vertybių likučiai”

1. PATOGUS PARDAVIMO ĮVEDIMAS

Patogus pardavimo įvedimas, redagavimas, sąskaitų keitimas, pardavimų analizė.


2. IŠLAIDŲ DOKUMENTŲ ĮVEDIMAS IR AUTOMATINIS ATIDĖTŲ NURAŠYMŲ SUKŪRIMAS

Išlaidų operacijos, kurioms sąnaudos turi būti pripažįstamos ne iš karto, o ateityje, pvz. prenumerata, reklama, draudimas, įvedus į programą tokio tipo operaciją ir nurodžius laikotarpį, per kurį sąnaudos turi būti pripažintos, programa pati išdalina sumą per laikotarpį.
Kartą į mėnesį vieno mygtuko paspaudimu programa surenka visas einamo mėnesio atidėtus nurašymus ir pripažįsta sąnaudomis.


3. GALIMYBĖ VIENAI SĄNAUDŲ SĄSKAITAI PRISKIRTI KELETĄ IŠLAIDŲ STRAIPSNIŲ.

Išlaidų straipsniai leidžia pamatyti, iš ko susideda bendra sąnaudų sąskaitos suma. Viena sąskaita gali būti skaidoma ir analizuojama į neribotą kiekį išlaidų straipsnių.


4. GREITAS KASOS PAJAMŲ ORDERIO SUKŪRIMAS ĮVEDUS PARDAVIMO OPERACIJĄ

Kai yra atsiskaitoma grynais pinigais, paprastai į programą reikia įvesti 3 operacijas: pardavimo operaciją, pinigų operaciją ir atlikti šių operacijų sudengimą.
Programoje “LengaSkaita” naudojant automatinį Kasos pajamų orderio sukūrimą tereikia įvesti pardavimo operaciją, o kitos dvi operacijos sukuriamos automatiškai.


5. AUTOMATINIS OPERACIJŲ SUKŪRIMAS PAGAL SUTARTIS

Jei įmonė teikia nuomos, priežiūros ar kitas paslaugas ir kas mėnesį savo klientams išrašinėja vienodas sąskaitas, vieną kartą įvedus sutartį, pardavimo operacijas programa kas mėnesį sukuria automatiškai.


6. VERSLO PJŪVIŲ NARŠYKLĖ

Verslo pjūvių naršyklė – universalus įrankis, suteikiantis neribotas galimybes programoje turimos informacijos analizei. Bet kurioje programos lentelėje (sąrašuose, operacijų sąrašuose ar ataskaitose) matoma informacija gali būti vaizduojama, rūšiuojama ir grupuojama įvairiais jūsų pasirinktais būdais. Be to, Naršyklėje pateikta informacija gali būti spausdinama bei eksportuojama į įvairių formatų (xls, txt, html ar xml formatų) bylas.


7. ATASKAITA “FAKTINIAI VERTYBIŲ LIKUČIAI”

Pagrindinė vadybininko ataskaita. Ataskaitoje pateikiama informacija apie tos pačios prekės likučius skirtinguose sandėliuose, rezervuotus, užsakytus kiekius, kiekvienos prekės partijų bei partijų išklotinių, kainų ir savikainų informacija bei kt.