ANDROID APPLIKACIJA

ANDROID APPLIKACIJA

Įgyvendinant mobilios darbo vietos programos diegimą, yra naudojami išmanieji įrenginiai – išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai –  su Android operacine sistema. Šios operacinės sistemos pagalba, mobilieji vadybininkai atlieka užsakymo proceso funkcijasprekybos įmonėse ir gali vykdyti savo kasdieninį darbą su programa ,,Mobili Skaita”.

PLAČIAU

WEB SERVISAS

WEB SERVISAS

Web service (Liet. Žiniatinklio tarnyba) užtikrina duomenų apsikeitimą tarp operacinių sistemų ir kompiuterinės įrangos. Programos ,,Mobili Skaita” serveris užtikrina duomenų apsikeitimą tarp kliento programų ir įmonės finansinės apskaitos sistemos. Duomenų apsikeitimui tarp kliento ir serverio programų yra naudojamas bevielis duomenų perdavimas.

PLAČIAU

VERSLO VALDYMO SISTEMA

VERSLO VALDYMO SISTEMA

Programa ,,Mobili Skaita” gauna informaciją apie klientus, prekes, užsakymus ir mokėjimus iš įmonės verslo valdymo sistemos. Mobilių vadybininkų įrenginiuose informacija atnaujinama ir jais suformuoti užsakymai perduodami į įmonės VVS beviele perdavimo technologija. Užsakymų istorija yra įrašoma ir išsaugoma verslo valdymo sistemoje.

PLAČIAU